vs MKP Tarchomin

Tradycji musiało stać się zadość. KS Parafia Zerzeń pokonuje MKP Tarchomin i wychodzi na prowadzenie w ligowej tabeli. Mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy pierwsi wyszli na prowadzenie- strzelcem gola był Damian Łada. Jednak czarno - żółci nie potrafili podwyższyć wyniku. Błąd w obronie Parafii Zerzeń wykorzystał Aderek i doprowadził do remisu. Jednakże taki wynik nie utrzymywał się długo - bramkarza z Tarchomina na raty pokonał Tomasz Tomczykiewicz. Wynik w pierwszej połowie już się nie zmienił.
W drugiej części spotkania jeszcze jedną bramkę dołożył Damian Łada, a dla gości trafił Czupryński. W końcówce meczu, po pięknej kontrze, drugą bramkę w meczu zdobył Tomasz Tomczykiewicz, zaliczając 14 ligowe trafienie. Mecz zakończył się wynikiem 4:2. Gdyby skuteczność KS-u była lepsza, wynik byłby wyższy.