W-PLPN: Św. Hieronima, Stara Miłosna

Tydzień zakończył się pierwszym meczem drużyny z Zerznia w Warszawsko-Praskiej Lidze Piłki Nożnej. Przeciwnikami był zespół z parafii św. Hieronima w Starej Miłosnej. Przypomnijmy wypowiedź przed meczem Michała Skoczka: "Spotkanie to ma nad wyraz ważny charakter dla nas, gdyż odbędzie się na hali i chcemy wejść na ścieżkę zwycięstw od samego początku."

Mecz zapewnił prawdziwy dreszcz emocji. Gdy po pierwszej połowie czarno-żółci przegrywali 0:3, mało kto się spodziewał takiego obrotu spotkania w drugiej połowie, podczas której to, zawodnicy z Zerznia zagrali koncertowo i ostatecznie zwyciężyli 6:3 nad parafią św. Hieronima ze Starej Miłosnej. Bramki zdobywali: